uživatelská podpora
photo

Administrátor

shared this problem
9 years ago

Employees Involved

photo

Pavel Kuchař

Admin

Statistics

0
Comments
20
Views

Share

Tags

1
votes

Problémy s registrací nebo s přihlášením

Zaregistroval jsem se, ale systém mě nechce přihlásit.

Official Answer
photo Employee
Pavel Kuchař Posted 9 years ago

V okamžiku, kdy odešlete vyplněný registrační formulář, se na serveru automaticky vygeneruje email, ve kterém je odkaz, jehož prostřednictvím potvrzujete funkčnost vaší adresy. To je standardní a nutný krok jak z hlediska zabezpečení, tak další komunikace s vámi. Pokud vám nebo vašim studentům tento mail nepřijde do 30 minut, může to mít několik příčin a podle nich i různá řešení. Zkuste následující kroky:

  1. Nejprve zkontrolujte složku s nevyžádanou poštou. Tyto maily posílá stroj, a proto je často váš systém považuje za spam.
  2. Zkuste stejnou emailovou adresu zaregistrovat znovu. Často se stává, že se při registraci do formuláře dostane překlep v emailové adrese. Pokud se vám to stalo, systém novou adresu zaregistruje a pošle na ní odkaz k potvrzení. Pokud vás systém adresu zaregistrovat nenechá, pak to znamená, že problém je jinde.
  3. Možnou příčinou je též blokace či zaplnění vaší emailové schránky. Ověřte si, že z adresy, kterou jste při registraci zadali, opravdu v současné chvíli dostáváte poštu.
  4. Jen ve výjimečných případech se stane, že se email s odkazem k potvrzení někde ztratí. V tom případě požádejte učitele, jehož jste si při registraci vybrali k jejímu potvrzení, aby vám vygeneroval nový. U tohoto učitele můžete rovněž zkontrolovat a případně upravit vámi zadanou emailovou adresu. Pokud vás jako učitele kolega či student požádá o vygenerování nového mailu, zkontrolujte nejprve adresu, na kterou bude systém nový mail posílat.
  5. Pokud vám žádný z uvedených kroků problém nevyřešil, kontaktujte prosím administrátora (admin@eleda.cz).

Leave Comment

photo

Attach files...

The file must be a jpg, gif, png, bmp, ico, pdf, doc, rtf, txt, zip or rar no more than 32M